Sık Sorulanlar

Başka biri bana ait olan e-posta adresi ile alışveriş yapabilir mi?

Misafir kullanıcı olarak üye girişi yapılmadan alışveriş yapılabilir. Sipariş takibi için gerekli bilgiler, misafir kullanıcının girdiği e-posta adresine gönderilir. Bu nedenle eğer bir başka kullanıcı sizin e-posta adresiniz ile alışveriş yaptıysa e-posta adresinize gönderilen Sipariş Detayı linki üzerinden iptal işlemi yapabilirsiniz.

Bu siparişi ben vermediysem ne yapacağım?

Farklı bir misafir kullanıcı, sipariş verirken yanlışlıkla size ait olan e-posta adresini girmiş olabilir. Eğer bu sipariş size ait değilse lütfen Çağrı Merkezimizle irtibata geçin.

Misafir kullanıcı ne demektir?

Alıcılar, üye olmadan veya üye girişi yapmadan misafir kullanıcı olarak sadullahoglu.com üzerinden alışveriş yapabilir.

Misafir kullanıcı olarak verdiğim siparişin iptal/iade/değişim işlemlerini yapabilecek miyim?

Alışverişten sonra misafir kullanıcıya gönderilen e-postadaki Sipariş Detayı e-postası üzerinden sipariş takibinizi ve iptal/iade/değişim işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerimizi yada mağazamızı arayarak talebinizi iletebilirsiniz.

Misafir kullanıcı olarak verdiğim siparişleri üye olduktan sonra hesabımda görebilecek miyim?

Alışveriş sonrasında e-posta adresinize gönderilen Sipariş Detayı linki üzerinden üyeliğinizi oluşturduğunuz zaman siparişiniz hesabınızla ilişkilendirilir. Misafir kullanıcı olarak verdiğiniz diğer siparişleri Hesabım sayfanızda göremezsiniz.

Misafir kullanıcıyım, siparişimin durumunu nasıl takip edeceğim?

Satın alma işleminden sonra sipariş takibi için gerekli bilgiler, e-posta adresinize gönderilir. Bu e-postada yer alan Sipariş Detayı linki üzerinden siparişinizle ilgili detaylı bilgiye ulaşıp işlem yapabilirsiniz. Ayrıca e-postanıza gönderilen sipariş numaranız ile sitemizden sipariş takibi yapabilirsiniz.

Ürün ne zaman gönderilir?

Ürünler stok durumlarına ve bulunduğunuz bölgeye göre değerlendirilerek 3-10 iş günü içerisinde tarafınıza gönderilir. Antalya/Alanya teslimatlı ürünler stoklarda bir problem yok ise aynı gün kullanıcıya ücretsiz olarak teslim edilir. Ayrıca olumsuz koşulların oluşması durumunda sadullahoglu.com siparişi iptal etme ve ücret iadesi yapma hakkını saklı tutar.

Kapıda ödeme var mı?

Hayır, sadullahoglu.com’da kapıda ödeme seçeneği bulunmuyor. Ödemelerinizi kredi kartı ve banka havalesi şeklinde yapabilirsiniz.

3D Secure nedir?

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde, kart sahibine sms ile gelen şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa kredi kartı için kullanılan uygulamaya “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

3D Secure neden güvenlidir?

3D Secure sistemiyle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin, yapılan işlemi, banka tarafından kendine verilen sms şifresiyle onaylaması gerekiyor. Yani kredi kartı numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifreniz sadece sizde olduğundan internet ortamında güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

3D Secure Mecburi Midir?

sadullahoglu.com olarak hem alıcı hem satıcı güvenliği prensibimizden ötürü 3D Secure mecburidir. Şifresiz ve güvenliksiz işlem yapılmamaktadır.