Ödeme ve Teslimat

Üye olmanın avantajları nelerdir?
Üyelerimiz, promosyon ve kampanyalarımızdan öncelikle haberdar olacaktır.
Alışveriş bitirilip ödeme bölümüne gelindiğinde, sadece kredi kartı bilgilerini yazmanız yeterli olacaktır. Kimlik – adres bilgilerini her seferinde yeniden yazmanıza gerek kalmayacaktır.
Sitemize üyelik ücretsizdir. Üye olmanız halinde kimlik bilgileriniz hiçbir kişi ve kuruluşla paylaşılmayacak, gizli tutulacaktır.

Ödeme şekilleri nelerdir?
Kredi Kartı ve banka hesabımıza havale ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

-Kredi kartı numaranızı veya şifrenizi yanlış girmeniz,
-Banka sistemlerindeki arıza,
-Kredi kartı limitinizin dolmuş olması

gibi nedenlerle onay alamazsanız, ekranınıza uyarıcı bir mesaj gelecektir. Lütfen kredi kartı bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz veya başka bir kredi kartınız varsa onu kullanınız.
Alışveriş sırasında verdiğiniz kart bilgileri bizim tarafımızdan görülmeden otomatik olarak bankaya ulaştırılmakta ve provizyon alındığında siparişiniz hazırlanmaya başlanmaktadır.
Alışveriş formunuzda teslimat ve fatura adreslerini farklı belirtirseniz, aldığınız ürün ve irsaliyesi teslimat adresine, fatura ise belirttiğiniz fatura adresine göre kesilecektir.

TESLİMAT
Ürünler mağazalarımızdan ve merkezi depolardan temin edilmektedir ve bu süre ürünlerin stok durumu ve özel günlerdeki yoğunluk nedeniyle farklılık gösterebilir. Küçük ev aletleri, elektronik vb. siparişleriniz ortalama 3 (Üç) iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Ancak bazı beyaz eşya ürünleri, mağaza stoklarında olmayan ürünler genel depodan temin edileceği için teslimat süresi 7(yedi) ile 14(ondört) gün süreyi bulabilecektir. Bu tarz durumlarda tarafınıza haber verilmektedir. Tarafınıza ulaşım süresi kargoya teslimi sonrası bulunduğunuz adrese bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.. Sevkiyat’lar sabah 09:30 ila 18:30 arasında gerçekleştirilmektedir.

Sadullahoglu Tur.İnş.Day.Tük.Malları Paz.San ve Tic A.Ş ürünlerinin sevkiyat işlemleri Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo tarafından sağlanmaktadır.

SİPARİŞ TAKİBİ
Siparişinizle ilgili merak ettiğiniz konularda 0242 515 17 17 numaralı telefonu arayarak ya da musterihizmetleri@sadullahoglu.com adresine e-posta atarak bilgi alabilirsiniz.