Kurumsal Satış

Sadullahoğlu Arçelik olarak, her ölçekten işletmenin ihtiyaçlarına özel teknoloji çözümlerini uygun fiyat, kaliteli hizmet ve zengin ödeme seçenekleriyle sunuyoruz. Bilgisayardan telefona, televizyondan küçük ev aletlerine geniş ürün yelpazesi için mağazalarımızda da anında özel teklifler oluşturuyoruz.

Neden Biz?

Türkiye’nin en yaygın teknoloji perakendecilerinden biri Arçelik’in bilgi ve deneyimiyle oluşturulan Kurumsal Satış hizmetinde, bilgi ve iletişim teknolojilerinde gerçekleşen tüm yenilikler güncel olarak takip ediliyor.

Kurumsal Satış hizmetiyle şirketlere ihtiyaç duydukları ürün ve hizmete yönelik en uygun çözümler ulaştırılıyor. Arçelik’in temel ilkelerinden biri olan kalite, sadece ürün kalitesini değil, Koç vizyonuyla geliştirilen bakış açısını ve çözüm odaklı yaklaşımı da ifade ediyor.

Sadullahoğlu Arçelik Kurumsal Satış; ürün gamı, güven ve kalite anlayışının yanı sıra sunduğu destekle de en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefliyor. Hizmet, talebe uygun ürün ve fiyat teklifi hazırlığı, ürün seçiminde danışmanlık, yönlendirme hizmeti ve sevkiyat hızıyla, kurumsal alışveriş zorluğunu keyfe dönüştürüyor. Sadullahoğlu Arçelik Kurumsal Satış, satış sürecinde sunduğu profesyonel desteği, satış sonrasında da kurulum, servise yönlendirme ve her türlü sorunun en hızlı şekilde çözümüyle de devam ettiriyor.

Tüm faaliyetlerinde bir Sadullahoğlu şirketi olmanın verdiği sorumlulukla hareket eden Sadullahoğlu Arçelik, gerek satış gerek satış sonrasındaki süreçte güven ilkesiyle hareket ediyor. Bu güven ilkesinin prensip edinildiği Kurumsal Satış hizmetinde de müşterilerle güven içerisinde ve sağlıklı ilişkiler kuruluyor.

Kurumsal Talep ve Öneri İstekleriniz için;

(0242) 515 17 17 arayabilir ya da [email protected] adresine mail atabilirsiniz.