Hakkımızda

Yılların Tecrübesi, Güven ve Kaliteli Hizmet Anlayışı..

Rauf Sadullahoğlu Yönetim Kurulu Başkanı

Nilüfer Sadullahoğlu Zavlak Yönetim Kurulu Üyesi

Hayriye Sadullahoğlu Argun Yönetim Kurulu Üyesi

Çiğdem Sadullahoğlu Yönetim Kurulu Üyesi

Candaş Ayas Satış Direktörü

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörde; bireye, topluma, hukuka saygılı; ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, çevreye duyarlı şekilde müşterilerimizin ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak. Geleceğimiz için sağlam temeller atmak ve müşteri memnuniyeti çalışanlarımızın gönüllü katılımı ile sağlamak için;

Hizmette verimlilik ve kaliteyi sürekli kılmalıyız,
Hizmet maliyetlerini düşürerek rekabet gücümüzü korumalıyız,
Kalitemizi sürekli geliştirmeliyiz,
Çalışma yaşamının kalitesini iyileştirmeliyiz,
Personelimizin eğitimine önem vermeliyiz,
Çağdaş teknolojiyi izlemeliyiz,
Doğal çevrenin korunmasına özen göstermeliyiz,
Kalite konusunda tüm personelin duyarlı olmasını sağlamalıyız.

Vizyonumuz

Sürekli gelişme anlayışı içinde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, güçlü ve güvenilir bir kuruluş olmak ana ilkemizdir.

Kalite ve hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalitemizi sürekli iyileştirmek konusunda tüm çalışanlarımız sorumludur. ‘Müşteri Memnuniyeti’ en önemli işimizdir.

Çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken; içinde bulunduğumuz toplumun kalkınmasına, refahına katkıda bulunmak, sektörle ilişki içinde olan tüm kişi/kuruluşların güvendiği, saygı duyduğu ve çalışmak istediği bir firma olmaktır.

Web sitemizin yanı sıra, Alanya Çarşı, Alanya Merkez ve Alanya Mahmutlar mağazalarımız ile, online Whatsapp hattımız aracılığı ile desteğimiz ve hizmetimiz hep sizinle.

Her zaman en kaliteli ürünle tüketicimizi buluşturmak temel prensiplerimizden biri. Satışta ve satış sonrasında kesintisiz destek hedefimiz.

Hızlı teslimat ile ürünlerinize bir an önce kavuşmanızı sağlamak bizim için çok önemli. Hayattan keyif almanızı sağlayacak ürünler gecikmesiz olarak evlerinizde.

Yaptığınız ve yapacağınız alışverişlerde memnuniyetiniz ve huzurunuz bizim için her şeyden önde gelir. Sorunsuz alışveriş deneyimi yaşayabilmeniz için desteğimiz hep sizinle.